Remont i budowa

Najnowsze informacje na temat budowania domów, altanek, garaży i innych tego typu budynków.

Główna

Imitacja kominka LED – jak go zrobić

Imitacja kominka LED – jak go zrobić

Jeśli masz ograniczony budżet, możesz chcieć zbudować imitację kominka LED. Tego typu kominki nie tylko wyglądają jak prawdziwe ognie, ale są też tańsze i mają realistyczny dźwięk trzaskania. Co najlepsze, są dyskretne. Oto jak. 1. Stwórz realistycznie wyglądający ogień z kryształami kwarcu

Z radością przedstawiamy materiał, który powstał w sojuszu z magazynremont.pl

Imitacje kominków LED są tańsze od innych

Od razu zauważysz różnicę w cenie między imitacjami kominków LED a prawdziwymi kominkami na drewno lub gaz. Zużywają one o wiele mniej energii elektrycznej i mogą być używane wyłącznie do oświetlenia. Podczas gdy nie dostaniesz prawdziwych płomieni, nie brakuje im estetyki. Wiele modeli oferuje różną moc grzewczą i wysokość płomienia. Mogą być również wyposażone w piloty, ekrany dotykowe i regulatory temperatury.

Wyglądają tak, jakby rzeczywiście płonęły

Czy Twój kominek LED jest imitacją czy prawdziwym, zależy od tego, jak go umieścisz. Jeśli znajduje się zbyt blisko drzwi lub okna, może wcale nie wyglądać prawdziwie. Jeśli to możliwe, umieść go na najdłuższej ścianie pomieszczenia. W ten sposób nie będzie wyglądał, jakby konkurował z innymi elementami wystroju. Jeśli to możliwe, umieść go naprzeciwko wejścia, aby był jedną z pierwszych rzeczy, które goście zauważą.

Większość kominków elektrycznych posiada realistyczne płomienie, które są tworzone przez odbicie światła z diody elektroluminescencyjnej z obracającego się refraktora światła. To wirujące światło tworzy iluzję migoczących płomieni i czasami trzaskającego dźwięku. Inne kominki elektryczne wykorzystują wentylatory, które wypychają ciepło w górę spirali grzewczej. Te dodają do realizmu płomieni.

Mają realistyczny trzeszczący dźwięk

Jest kilka sposobów, aby imitacja LED kominków brzmiała realistycznie. Pierwszym z nich jest zakup takiego, który ma realistyczny dźwięk trzaskający. Istnieje kilka rodzajów fałszywych kominków, w tym gaz, drewno i LED. Jeśli jesteś na rynku nowego kominka, możesz również spróbować kominka elektrycznego MagikFlame. Kominek ten posiada technologię holograficzną, dzięki której płomienie wyglądają realistycznie. Wyświetla on płomienie na trójwymiarowym pniu, który również jest realistyczny. Ten ogień zapewni pełne doświadczenie ognia, w tym realistyczny żar.

Możesz wybrać jeden z czterech kolorów dostępnych z kominkiem elektrycznym evoflame(r). Jeśli nie chcesz wydawać dużo pieniędzy, możesz zdecydować się na tańszy model, który nie wymaga podłączenia elektrycznego. Kominek elektryczny evoflame posiada również APP, który umożliwia zmianę kolorów, a nawet ustawienie timera. Można go kontrolować, aby zmienić intensywność i szybkość płomieni i ma 7-dniowy timer dla wygody.

Są dyskretne

W przeciwieństwie do tradycyjnego kominka, kominek imitacji LED jest dyskretny i wymaga mniejszej konserwacji. Imitacja kominka LED nie zwraca na siebie uwagi, w przeciwieństwie do tradycyjnych kominków, które często generują dym i są gorące w dotyku. Imitacje kominków LED są na ogół dyskretne i nie przyczyniają się do problemów z wentylacją. Wiele modeli posiada również przełącznik on/off i pilot zdalnego sterowania dla łatwej obsługi.

LED imitacje kominków są dostępne bez ustawienia ciepła. Nowoczesny model posiada ekran dotykowy, timer i tryb uśpienia, a także różne ustawienia płomienia. Technologia płomienia LED pozwala użytkownikom dostosować światło do koloru i tematu ich pokoju. Ich żywotność wynosi do 50 000 godzin, a czyszczenie ich jest łatwe i wymaga użycia wilgotnej szmatki. Te dyskretne kominki mogą ładnie komponować się z każdym wystrojem.

Podobne tematy

Udostępnij

O autorze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *